3D LOGO
3D REKLAMA

3D logo a 3D písmena vyrábame priamo u nás, preto vám garantujeme najlepšiu cenu. 3D logo vypaľujeme na najmodernejšiom laseri, CNC fréze = najlepší detail a kvalita.

Vhodne umiestnené 3D logo neustále púta zákazníkovu pozornosť a ľahšie si vďaka nemu značku pamätá. Pôsobí elegantne a dotvára dojem
firmy na úrovni. 3D logo sme vyrobili aj pre Google SK.

Z čoho sa vyrába
3D reklama a 3D loga?

3D logá a nápisy vyrábame z tvrdeného polystyrénu, z plexiskla, z dreva (preglejka, masív), z plastu, nereze a zrkadla. Následne sa na materiál nanesie farba, alebo fólia, ak to dovoľuje materiál.

NÁPISY Z RÔZNYCH MATERIÁLOV

EXPRESNÁ
VÝROBA
PROFESIONÁLNA
MONTÁŽ
ŠPIČKOVÉ
PREVEDENIE

Ako prebieha
montáž 3D reklamy?

3D logá montujeme a inštalujeme na stenu rôznymi spôsobmi podľa materiálu, z akého sú vyrobené. Buď 3D písmená lepíme priamo na stenu, alebo ich odsadíme cez dištančné podložky. 3D logá a 3D nápisy môžeme na stenu namontovať aj pomocou podkladovej tabule, čím sa zjednoduší ich demontáž a následné premiestnenie do nových priestorov. Neprídete tak o vašu investíciu.

Koľko trvá výroba a montáž 3D loga?

Výroba loga trvá zhruba 3 pracovné dni, samotná montáž rádovo v hodinách. Logá vieme za príplatok vyrobiť aj expresne.

Je potrebná obhliadka priestoru pred záväznou objednávkou 3D loga?

Vo väčšine prípadov nie je potrebná obhliadka. Stena by mala byť aspoň dva týždne po maľovaní. Okrem veľkosti loga nás zaujíma aj veľkosť steny, aby sme zvážili ich správny pomer a logo nepôsobilo príliš malé, alebo naopak veľké.

Aké podklady potrebujeme na výrobu 3D loga?

Logo potrebujeme v krivkách, čiže vo vektoroch, vo formátoch PDF, Ai, CDR, EPS, DXF, DWG. Logo v krivkách si môžete vyžiadať od tvorcu loga alebo od marketingového oddelenia.

Ak máte logo iba v JPG formáte, skontrolujeme ho a informujeme vás o možnosti prekreslenia a grafického spracovania do potrebného formátu.

 

Vieme pre vás vyhotoviť aj jednoduchú vizualizáciu 3D loga vo vašom priestore.

Od čoho
závisí cena
3D reklamy?

Cena závisí od materiálu, jeho hrúbky a celkového rozmeru.

Od povrchovej úpravy 3D nápisu a od spôsobu uchytenia na stenu.

Cenu vieme odhadnúť aj po telefóne, potrebujeme však niekoľko základných informácií.