o nás

Je dôležité v živote robiť to, čo vás baví. My preto tvoríme reklamu.

Naša misia je zviditeľniť vaše podnikanie a pomôcť vášmu businessu rásť.

Sme fullservisová reklamná agentúra. Vznikli sme v roku 2017 spojením dvoch fungujúcich reklamných agentúr. Spolu úspešne pracujeme už štvrtý rok a prinášame vám komplexné reklamné a marketingové služby v offline aj online svete. Využitím našich služieb budete pre vašich zákazníkov neprehliadnuteľní a zapamätateľní. Dlhoročné skúsenosti, proklientský prístup a bohatá ponuka tovarov a služieb spolu so spokojnými zákazníkmi sú naša najlepšia referencia.

Tešíme sa na spoluprácu!

Team FIREMNÁ REKLAMA

Zoznámte sa s nami

Juraj

Marketing director

Je spoluzakladateľom agentúry. Marketingu a reklame sa venuje už viac ako 15 rokov. Nastavuje riešenia projektu pre klienta, pripravuje cenové ponuky, volí správne postupy montáží a materiálov. Jeho proklientský prístup prispieva k A-Z riešeniu projektu.

Martin

Creative director

Je spoluzakladateľom agentúry a riadi kreatívne procesy vo firme, ma na starosti aj DTP. Špecializuje sa na programy Adobe v ktorých ma bohaté 17 ročné skúsenosti.

Juraj

Sign maker

Ako výrobný špecialista je zodpovedný za všetky aspekty fyzickej výroby reklamy, ktoré zahŕňajú prípravu materiálov, ich výrobu podľa overených výrobných postupov, kompletizáciu produktov až po inštaláciu.

Katarína

Marketing consultant

Venuje sa marketingovému smerovaniu firmy a starostlivosti o klientov, dbá na vhodný image firmy a konzultuje najnovšie trendy.

Ivana

Digital marketing specialist

Spravuje online marketingové kampane klientov, efektívna reklama, online média a využívanie marketingových nástrojov sú centrom jej záujmu.

Peter

Project consultant

Zabezpečuje prípravu zložitých montáží, je odborníkom na kotviacu techniku a úchytový materiál, materiály z oblasti reklamy a architektúry.

Tomáš

Sign maker

Precíznosť a zodpovednosť za finálny výstup je jeho prioritou. Polepy áut, kompletizácia 3D lôg a ich následna inštálacia, vždy prejdú cez jeho šikovné ruky.

Hľadáme

operátora CNC frézy

Momentálne hľadáme medzi seba operátora CNC frézy zameraného na detail a precíznosť - ak máš záujem, napíš nám na job@firemnareklama.sk

Ako takmer každá firma aj my sme začínali “na kolene”. Postupom času sme zistili čo potrebujeme na jednotlivé služby z hľadiska priestorovej dispozície.

Dnes vás privítame v príjemnej slnečnej kancelárii, kde sa stretáva grafika, ceny a konzultácie na dennom poriadku.
Výstup z tohto mixu pokračuje plánovite do samostatných výrobných priestorov. Naše tlačiarne, laser, plotre, laminátory, výrobné stoly, rezačky a ďalšie prostriedky na výrobu reklamy majú každý buď svoju vlastnú miestnosť, alebo presne vyhradené miesto a dôkladne dispozičné vytvorené prostredie, v ktorom ide práca od ruky.

Disponujeme veľkokapacitnou vyhrievanou garážou so samostatným vstupom, ktorá je v srdci našej firmy. Tu polepujeme vozidlá a motocykle za každého počasia.

V našom areáli sa dá vždy dobre zaparkovať a dokonca aj vynikajúco najesť v miestnej reštaurácii.