ClickCease Polepy výkladov a budov – Firemná reklama Skip to content

Reklamné polepy výkladov a budov

Reklamné polepy výkladov a reklamné polepy firemných priestorov sú dnes nutnosť. Odlíšte svoju firmu či predajňu od konkurencie, umožnite zákazníkom, aby vás ľahšie našli a zaujmite nových.

Hlavné prednosti výroby u nás

Ikonka meranie

Zameranie v rámci Bratislavy zdarma

Ikonka výroba priamo u nás

Polepy vyrábame priamo u nás

Ikonka množstvo realizácií

Na konte máme množstvo realizácií

Ikonka ponuka na počkanie

Cenovú ponuku vyhotovíme na počkanie

Výhody realizácie polepov od nášho teamu

Na našom konte máme množstvo úspešných realizácií, brandovali sme už snáď všetky typy výkladov a prezentačných plôch. Pomôžeme vám nájsť to správne riešenie pre váš výklad.

logo 3M certifikátu

3M certifikát záruka kvality.

V januári 2023 sa nám podarilo iba ako celkovo 2. spoločnosti na Slovensku získať certifikáciu MCS spoločnosti 3M. Splnili sme náročné podmienky ako napr. moderná vzduchotechnika, kvalita tlačiarenských zariadení a postupov práce, pravidelne udržiavané priestory, či správne skladovanie materiálov. Sme profesionálnym partnerom spoločnosti 3M, čo nám poskytuje možnosť konzultovať tlačiarenské riešenia, prípravu grafiky na tie správne materiály, či možnosť spoľahnúť sa na odborný prístup pri reklamáciách.

Prečo polepiť výklady?

Polepy výkladov a firemných priestorov sú dnes nutnosť. Odlíšte svoju firmu či predajňu od konkurencie, umožnite zákazníkom, aby vás ľahšie našli a zaujmite nových.

logo 3M certifikátu

3M certifikát záruka kvality.

Tento certifikát deklaruje, že sme certifikovaným výrobcom tlače na 3M fólie a zabezpečuje predlženú záruku.

Typy polepov

Plotrované / rezané polepy

Nápisy alebo logá nalepené samostatne, vyrezávané strojovo z farebných fólií zo vzorkovníka. Lepia sa zvonku aj zvnútra.

Dierované polepy s potlačou tzv. One Way Vision

Tlačené polepy na dierovanej fólii, cez ktoré nevidno za denného svetla do prevádzky, je vidieť grafiku. Lepia sa zvonku. Majú čiernu zadnú stranu a zvnútra prevádzky ich takmer nevidno. Po rozsvietení svetla v prevádzke tlačený motív zaniká a je vidieť dnu.

Dierované polepy s potlačou tzv. Day and Night ​

Tlačené polepy na dierovanej fólii, cez ktoré nevidno za denného svetla do prevádzky, je vidieť grafiku. Lepia sa zvonku. Majú bielu zadnú stranu a zvnútra prevádzky ich takmer nevidno. Po rozsvietení svetla v prevádzke tlačený motív stále vidno a zároveň je vidieť dnu.

 

Plnofarebná tlač nepriehľadná na bielej nálepke

Lepí sa zvonku alebo zvnútra.

 

Plnofarebná tlač na nálepke s krycím lepidlom

Lepí sa zvonku, napr. na starý polep. Má krycie lepidlo a tak sa nestane, že by starý polep presvital.

 

Farebná tlač na priesvitnej transparentnej nálepke

Používa sa napr. na sklenené priečky v interiéroch, zábradlia a pod.

Ako dlho polepy vydržia?

Životnosť polepov závisí od kvality materiálu, a tá od vašich požiadaviek. Životnosť polepov sa skracuje nepriaznivými poveternostnými podmienkami, UV žiarením, nedostatkom údržby.

Krátkodobé

Ikonka krátkodobé poelpy

Životnosť 1-3 roky

Lacnejší materiál, ideálne keď viete, že vizuál nebudete mať dlho, prípadne, že vizuál sa čoskoro môže meniť. Po dlhšej dobe sa horšie odstraňuje.

Strednodobé

Ikonka strednodobé poelpy

Životnosť 2-4 roky

Kvalitný materiál, prežije v dobrej forme cca až 4 roky, polepy sa následne dajú dobre odstrániť bez zanechania lepidla.

Dlhodobé

Ikonka dlhodobé poelpy

Životnosť 4-7 rokov

Vysokokvalitný materiál, ktorý po celú dobu svojej životnosti drží dobre tvar a má stále farby, nepraská. Výborne sa odstraňuje.

Zrealizované polepy

Blesková cenová ponuka

priemerná doba odozvy 30 minút